+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Dopravníky
Rozpohybujte svou přepravu

Systémy dopravníkové techniky

Automatizujte k dosažení vyšší efektivity skladu

Perfektní spojení efektivity a hospodárnosti. Technologie přepravy palet Jungheinrich pro intralogistická řešení na míru.

Jsou klíčem k inteligentní automatizaci skladu, maximální dynamice a integrovanému uspořádání procesů.

S dopravníkovými systémy dosáhnete efektivní a bezpečné přepravy zboží a materiálu v rámci jednotlivých oddělení podniku. Máme pro vás vhodné řešení. Bez ohledu na to, zda přepravujete palety, krabice nebo nádoby. Bez ohledu na jejich velikost.

Dopravníková technika, dopravníková zařízení, pásové dopravníky: vytvoříme systém

Použití správné dopravníkové techniky rozhoduje o produktivitě vašeho skladu. Konfiguraci našich dopravníkových systémů připravíme podle vašich potřeb z různých komponent. K dosažení nejlepšího možného výsledku využijeme válečkové, pásové nebo řetězové dopravníky, manipulační vozíky, převyšovače a točny nebo řemenové zvedací systémy a celou řadu dalších prvků. Výsledkem bude docílení velmi vysokého výkonu ve vašem skladu. Rychlost dopravy palet dosahuje 0,45 m/s, nádob dokonce 1,50 m/s. To všechno při využití minima prostoru, mimo jiné i přemosťováním při překonávání překážek. K tomu patří ještě technologie k zajištění toku materiálu a řízení včetně kontroly obrysů, ovinovaček a všeho, co je pro vaše procesy ještě důležité.

Perspektivní dopravníkové systémy: komplexní plánování pro trvale udržitelný úspěch

Není podstatné, zda optimalizujete stávající zařízení nebo jste chtěli nový sklad. Poskytneme vám kompetentní poradenství a najdeme správnou dopravníkovou techniku pro vaše potřeby. S našimi výrobky a našim procesním know-how společně naplánujeme systém, který splní vaše požadavky. Můžete tak zmenšit objem vozového parku a současně optimálně využít kapacity prostoru vašeho skladu. Nabízíme vám k tomu řešení pro širokou paletu přepravovaného materiálu, od nejmenších balení až po manipulaci s plně naloženými paletami. Ke komplexnímu plánování patří naše nabídka služeb. Chceme, aby vaše logistika zůstala stále v pohybu. Efektivně, spolehlivě, bezpečně, rychle.

Máte otázky?