Profil firmy

Profil firmy Jungheinrich

Firma Jungheinrich stavěla při svém vzniku v roce 1953 na německé tradici průmyslové dokonalosti, od které se po celou dobu své působnosti neodklonila. Nároky na kvalitu jsou v koncernu přísné. Jako jedna z mála firem nepodlehla trendu přesunu výroby mimo Evropu. Klíčové produktové kapacity jsou stále soustředěny přímo v německých výrobních závodech. Lety ověřenou správnost orientace na kvalitu trh oceňuje.

Myslíme visionářsky, postavíme se každé výzvě a společně s Vámi hledáme vhodná řešení. Spolehněte se také na naše know-how a naše více než 60ti leté zkušenosti. S jejich pomocí chceme dát Vašemu podnikání správný směr a impulsy, podpořit Vás a inspirovat.

Jungheinrich přispívá k tomu, aby se logistika stala faktorem úspěchu. Stále silnější globální přerozdělování a rychlý rozvoj informačních technologií mění vnitropodnikovou logistiku. Důsledek: Místo klasické nabídky výrobků jsou stále významnější komplexní řešení šitá na míru.

Jungheinrich, přední evropská firma v oboru skladovací techniky, Vám taková řešení nabízí.

 • Komplexní výrobní program manipulační techniky, regálových systémů a služeb pro vnitropodnikovou logistiku.
 • Vlastní prodejní a servisní společnosti v 31 evropských a mimoevropských zemích. Od Norska po Španělsko, od USA přes Rusko po Čínu. Velký počet obchodních zástupců, např. v Austrálii, jižní Africe a Indii.
 • Tři výrobní závody v Norderstedtu, Moosburgu a Lüneburgu v Německu a jeden montážní závod v Qingpu v Číně.
 • Přímá odbytová síť se 17 odbytovými centry a pobočkami a s více než 50 středisky pronájmu vozíků v Německu. Od Flensburgu po Mnichov, od Bonnu po Berlín.

Spektrum služeb se dále rozšiřuje. Firma Jungheinrich se rozvinula z výrobce manipulační techniky na firmu, která kromě výrobků nabízí logistické služby a software.

Zkrátka: Vše pro dobrý pocit, že se ve všech otázkách vnitropodnikové logistiky můžete zcela spolehnout na Jungheinrich.

Online dotaz

Kontaktujte nás

Máte dotaz k našim produktům nebo
službám? Zašlete nám svůj dotaz!
Dále

Newsletter přihlášení
Profishop aanbiedingen
 • EJC-M: Ideální pomocník!

  Nakupujte zde:

  cena od 93 400 Kč! Navštívit E-SHOP

 • Elektrické nízkozdvižné vozíky
  STOP ZBYTEČNÉ DŘINĚ
  STOP ZBYTEČNÉ DŘINĚ

  V nabídce různé druhy

  Cena od 59 900 Kč Navštívit E-SHOP

Kontakt:
Jungheinrich (ČR) s.r.o.
Modletice 101
251 01 Říčany

Tel: +420 313 333 111, 333
E-mail: info(at)jungheinrich.cz 

IČ: 47123591, DIČ: CZ47123591
Společnost je zapsána u Městského soudu
v Praze pod oddílem C, vložka 12802.

 

Přidejte se k nám na Facebooku