Jungheinrich jako zaměstavatel

Jungheinrich jako zaměstnavatel

Jungheinrich jako zaměstnavatel

Jako základ úspěšné spolupráce spatřujeme podporu silných stránek našich zaměstnanců. Klademe důraz na podnikovou kulturu orientovanou na dialog a zpětnou vazbu, ve které naši zaměstnanci mohou firmě Jungheinrich jakožto zaměstnavateli důvěřovat. Nepodporujeme však pouze naše zaměstnance, ale cítíme se zavázáni společenským hodnotám a chceme k nim aktivně přispívat.

Poznejte náš podnik jako zaměstnavatele a informujte se o perspektivách své kariéry, abyste i Vy mohli říci „Jungheinrich - to se vyplatí".

Perspektiva u Jungheinrich

Perspektivy Vaší kariéry

Úspěšně může náš podnik růst jen tehdy, mohou-li zaměstnanci dále rozvíjet své silné stránky a vést mezi sebou otevřený dialog.  V našem širokém programu zvyšování kvalifikace mají naši zaměstnanci možnost udržovat se odborně "up to date" a vytvářet tím důležitou základnu pro kariérní kroky v tuzemsku či v zahraničí.

Jelikož své vedoucí funkce obsazujeme s oblibou interně, podporujeme cíleně naše talenty. S přijetím do programů „JUMP" - programy řízení fy Jungheinrich - dostávají účastníci zpětnou vazbu o svém působení a systematickém, obsáhlém, ale též individuálním rozvoji svého potenciálu. Tím společně utváříme kariéru účastníků JUMPu a dáváme svým talentům šanci na převzetí zodpovědnosti za jejich osobní cestu rozvoje.

Kariéra u Jungheirnich

Aby společnost Jungheinrich byla vnímána jako společnost mezinárodně otevřená, sázíme na užší spolupráci mezi našimi výrobními stanovišti a společnostmi v celém světě. S naším programem „Going Global with Jungheinrich" podporujeme intenzivnější mezinárodní výměnu našich zaměstnanců. Prostřednictvím programu „best practice" si mohou naši zaměstnanci během krátké doby vybudovat v zahraničí svou síť a vyměňovat si vědomosti přes hranice zemí. S ochotou opustit na několik měsíců rodnou zem umožníme prostřednictvím „project acitivity" konkrétní projektový úkol.

Online dotaz

Kontaktujte nás

Máte dotaz k našim produktům nebo
službám? Zašlete nám svůj dotaz!
Dále

Newsletter přihlášení
Profishop aanbiedingen
 • EJC-M: Ideální pomocník!

  Nakupujte zde:

  cena od 93 400 Kč! Navštívit E-SHOP

 • Elektrické nízkozdvižné vozíky
  STOP ZBYTEČNÉ DŘINĚ
  STOP ZBYTEČNÉ DŘINĚ

  V nabídce různé druhy

  Cena od 59 900 Kč Navštívit E-SHOP

Kontakt:
Jungheinrich (ČR) s.r.o.
Modletice 101
251 01 Říčany

Tel: +420 313 333 111, 333
E-mail: info(at)jungheinrich.cz 

IČ: 47123591, DIČ: CZ47123591
Společnost je zapsána u Městského soudu
v Praze pod oddílem C, vložka 12802.

 

Přidejte se k nám na Facebooku