Finanční služby Jungheinrich

Jungheinrich – jsme tam, kde jste Vy.

Finanční služby Jungheinrich

Operativní leasing, dlouhodobý pronájem

Pokud máte zájem nezvyšovat dále své investice a dlouhodobý majetek, můžete využít naší nabídku operativního leasingu nebo dlouhodobého pronájmu.  Manipulační techniku si můžete zajistit na určité období a následně ji vyměnit podle aktuálních potřeb. Splátky jsou po celou dobu neměnné a jsou daňově uznatelné. Jejich součástí je i full servis vozíku, odpadá tedy starost o jeho údržbu.

Finanční leasing

V případě zájmu o finanční leasing Vám nabízíme všestrannou spolupráci a odborné poradenství. Vybavení formalit se snažíme co nejvíce zjednodušit. Naše nabídka zahrnuje různé doby splácení leasingu a variabilní první splátku.

Krátkodobý pronájem

Pokud má Vaše podnikání sezónní charakter nebo chcete mít možnost využívat manipulační techniku podle aktuálních potřeb je optimální možností krátkodobý pronájem. Neřešíte otázku s vázáním finančních prostředků jako v případě nákupu vozíku, s pronajatými vozíky zůstanete finančně flexibilní. Nájem lze v plném rozsahu daňově zahrnout do nákladů, Sazby nájmu se během dohodnutého smluvního období nemění a obsahují kompletní služby (pojištění, údržba vozíku).

Online dotaz

Kontaktujte nás

Máte dotaz k našim produktům nebo
službám? Zašlete nám svůj dotaz!
Dále

Newsletter přihlášení