LogiMat 2020
10.3. - 12.3.20
Výstaviště ve Stuttgartu, hala č. 9, stánek B05

LogiMAT 2020

Inteligentní intralogistické řešení z první ruky.
Na míru Vašim požadavkům.

Jungheinrich pro Vás najde ne jen tak ledajaké řešení, ale to pravé řešení přímo pro Vás. Vaše cíle a požadavky jsou naší prioritou i na veletrhu LogiMAT 2020.

Chcete se podívat na náš stánek na veletrhu LogiMAT 2020?

Kontaktujte nás a my Vám zajistíme vstupenky.


LogiMAT 2020 Erlach "Jungheinrich stánek na LogiMATu 2019 byl pro návštěvníky velmi přínosný. Byli jsme nadšeni z toho, kolik znalců s námi v průběhu veletrhu diskutovalo. O to větší je náš závazek v roce 2020. Těším se na Vaši návštěvu."

Christian Erlach, člen představenstva, marketing & prodej


Jungheinrich na LogiMATu 2019:

Vaše cíle. Naše řešení.

Hlavní témata, na která se zaměřujeme na LogiMATu 2020:


LogiMAT 2020 Brain Inteligentní řešení Jungheinrich.

Svět intralogistiky je už dlouho digitální. Ukážeme Vám, jak funguje.

Seznamte se s našimi experty na inovativní digitální technologie a využijte komplexní nebo individuální konzultaci. Vysvětlíme Vám vše ohledně digitálních produktů, jako je systém řízení skladu WMS, Logistik Interface či rádiové přenosy dat. 

Navíc si můžete vyzkoušet své řidičské dovednosti v našich oceňovaných VR simulátorech určených ke školení profesionálních řidičů vysokozdvižných vozíků a na vlastní kůži můžete zažít výhody našich komplexních digitálních služeb. 

ZJISTĚTE VÍCE


LogiMat 2020 Logistiksysteme Logistické systémy od společnosti Jungheinrich. 

Inteligentní intralogistika pro Váš sklad.

Nabízíme Vám komplexní konzultaci od našich projektových specialistů a specialistů na tok materiálu. Na základě našich rozsáhlých znalostí logistických procesů vyvíjíme logistické systémy, které jsou přizpůsobeny Vašim potřebám a požadavkům, bez ohledu na míru automatizace, a spolu s Vámi zvýšíme Vaši efektivitu a produktivitu na zcela novou úroveň.  

ZJISTĚTE VÍCE


LogiMat 2020 Loibl "Na veletrhu LogiMAT 2020 Vám poskytneme odbornou konzultaci v návaznosti na Vaše logistické požadavky. Pojďme se společně vypořádat s výzvami budoucnosti a zrealizovat ve Vaší společnosti úspěšnou implementaci digitálního skladu a zefektivnit přepravu."

Thomas Loibl, vedoucí střediska technických projektů, logistické projekty


Chcete se podívat na náš stánek na veletrhu LogiMAT 2020?

Kontaktujte nás a my Vám zajistíme vstupenky.


Picture LogiMAT 2020 AGV Špičkové technologie na ploše 160 m².

Autonomní vozíky, dopravníkové systémy a automatické skladovací systémy UPC vše interaktivně v jednom velkém výstavním prostoru

Podstatou automatizovaného skladu jsou autonomní vozíky řízené inteligentním softwarem.  Na našem stánku Vám předvedeme interakci našeho automatického vysokozdvižného vozíku ERC 213a a automatického vertikálního vychystávacího vozíku EKS 215a se skladovacím systémem UPC. 

zjistětE VÍCE


Picture LogiMAT 2020 Assistenzsysteme Asistenční systémy Jungheinrich.

Geniální řešení. Efektivní provoz.

Náš sortiment asistenčních systémů je založen na desítkách let zkušeností. Každé řešení je zrealizováno až do posledního detailu – to vše kvůli zajištění větší efektivity Vaší společnosti a vyšší bezpečnosti lidí, strojů a zboží. 

V našem stánku budeme detailně představovat pět nových asistenčních systémů. 

ZJISTĚTE VÍCE


Picture LogiMAT 2020 Kommissionieren Vychystávání na nejvyšší úrovni.

Ať už jde o horizontální nebo vertikální systémy, naše vychystávací vozíky zajišťují vyšší kapacitu a výrazný nárůst výkonnosti Vašeho skladu. 

Při vychystávání musí rozhraní mezi obsluhou a strojem perfektně fungovat, protože optimální a bezchybné vychystávání je základem Vaší konkurenceschopnosti. Jungheinrich nabízí k zajištění této interakce široké portfolio produktů. V našem stánku Vám ukážeme regálový zakladač EKX 516, vychystávací vozík EKS 312s a vertikální zvedací systém pro drobné díly. 

ZJISTĚTE VÍCE


Picture LogiMAT 2020 Li-Ion Lithium-iontová technologie od společnosti Jungheinrich.  

Naše technologie. Vaše výhoda.
Li-ion baterie představují revoluci na trhu s elektrickými vozíky. A z dobrého důvodu. Vysoce výkonné energetické články předčí tradiční olověné akumulátory díky špičkovému výkonu, rychlým nabíjecím časům a nulové údržbě. Vozíky v našem stánku budou poháněny pouze Li-ion energií a abychom zaručili, že tento trend udávající zdroj energie bude přínosem i pro Vás, nabízíme Vám kvalifikovanou energetickou konzultaci od našeho týmu expertů. 

ZJISTĚTE VÍCE


Picture LogiMAT 2020 von Forstner "Z této trend udávající Li-ion technologie by měl mít přínos úplně každý. Na veletrhu LogiMAT bych Vám rád vysvětlil, jak můžeme snadno optimalizovat energetickou rovnováhu ve Vašem skladu." 

Michael von Forstner, vedoucí Li-ion programu
Chcete se podívat na náš stánek na veletrhu LogiMAT 2020?

Kontaktujte nás a my Vám zajistíme vstupenky.


Jak se dostat na LogiMAT: 

Hala 9, stánek B05


O veletrhu LogiMAT:

LogiMAT je mezinárodní specializovaný veletrh intralogistických řešení a řízení procesů a v roce 2020 se koná už po osmnácté. 

Tento veletrh Vám nabídne přehled o veškerém dění v oboru intralogistiky: od zásobování, přes výrobu a doručování. Hned na začátku roku vystavovatelé z celého světa představují inovativní technologie, produkty, systémy a řešení pro modernizaci provozů, optimalizaci procesů a snižování nákladů na interní logistické procesy.

Hlavním tématem veletrhu LogiMAT 2020 je: Intralogistika z první ruky. Vize, inovace, řešení.

Více informací o veletrhu naleznete na: https://www.logimat-messe.de/en

Máte otázky?