EFG Phase 2

EFG: Energie růstu

Přejděte na naši modelovou řadu EFG, která využívá lithium-iontových baterií: získejte počáteční zvýhodnění a dvojnásobnou záruku.

 

Naše obratné a všestranné vysokozdvižné vozíky řady EFG, které jsou vybaveny protizávažím, jsou konstruována tak, aby poskytovaly maximální výkon při minimální spotřebě energie: jejich pohon zajišťují třífázové střídavé motory nejnovější generace, díky koncepci PureEnergy je dosahováno nejvyšší efektivity provozu, ergonomická konstrukce zvyšuje produktivitu a přispívá k optimální úrovni bezpečnosti.

 

Skutečnost, že vozíky řady EFG vyráběné společností Jungheinrich využívají špičkovou lithium-iontovou technologii, vám umožní získat trvalý náskok před konkurencí. Díky maximálnímu výkonu, krátkým dobám nabíjení, nulovým nárokům na údržbu a mimořádně dlouhé provozní životnosti představují lithium-iontové baterie Jungheinrich nejhospodárnější zdroj energie z dlouhodobého hlediska.

 

 Proto vám také můžeme poskytnout dvojnásobnou záruku:

 

Rozhodnete-li se pro úplný přechod na napájení z lithium-iontových akumulátorů, získáte naši 6měsíční záruku spokojenosti a 5letou záruku na funkci baterií.

 

Pokud se navíc rozhodnete nahradit svůj vysokozdvižný vozík, který je vybaven vznětovým nebo plynovým motorem nebo který je napájen z olověných baterií vozíkem Jungheinrich řady EFG, který využívá lithium-iontových baterií, poskytneme vám individuální počáteční zvýhodnění.

 

 

 

 

 

Přehled výhod EFG:

ÚČINNOST
Maximální výkon při minimální spotřebě energie díky naší jedinečné koncepci PureEnergy.

 

VÝKON
Řada EFG s li-ion bateriemi: vysoký výkon, maximální výdrž i při vícesměnném provozu, naprosto nulové nároky na údržbu.

 

ERGONOMIE
Dokonalý komfort obsluhy, vynikající výhled do celého okolí, intuitivní postup při nastavování i ovládání.

 

BEZPEČNOST

Množství asistenčních systémů zajišťuje ochranu osob, nákladu i vybavení skladu.

 

Modelová řada EFG

Lithium-iontová technologie – vaše konkurenční výhoda.

Dovedená k dokonalosti výrobcem, který v tomto oboru získal vedoucí postavení.

 

Společnost Jungheinrich vyvíjí a vyrábí baterie, nabíječky i všechny související součásti vozíků ve svých vlastních provozech. Díky tomu mohou všechny součásti systému bezchybně vzájemně komunikovat a využívat svůj plný výkonový potenciál.

 

Výsledek: Vozíky řady EFG, který jsou napájeny lithium-iontovými akumulátory, budou představovat zdaleka nejvytrvalejší zdroj energie ve vašem skladu. Díky mimořádně krátkým dobám nabíjení a nulovým nárokům na údržbu bude zajištěn nepřetržitý provoz těchto vozíků. Ty budou stále připraveny k použití, a to bez jakýchkoli známek únavy a s mimořádně dlouhou provozní životností.

 

Rozhodněte se pro úplný přechod na napájení z lithium-iontových akumulátorů, na které vám poskytneme dvojnásobnou záruku.

 

 

 

100 % spokojenost. Se zárukou.

Jsme přesvědčeni, že toto vaše rozhodnutí bude správné. Proto vám také můžeme zaručit snadný a rychlý zpětný přechod k používání původní technologie kdykoli během prvních 6 měsíců, aniž byste museli uvádět důvody.

5 roků bez starostí. Se zárukou.

V podobě 5leté záruky vztahující se na lithium-iontové baterie vám poskytujeme příslib dlouhodobého výkonu bez ohledu na počet provozních hodin.

Lithium-iontová technologie

Díky lithium-iontové technologii vyvinuté společností Jungheinrich snadno předstihnete svoji konkurenci! Maximální výkon při až o 20 % nižší spotřebě energie.

 

Více informací >

Přechod nebyl nikdy snažší.

Včetně dvojnásobné záruky, kterou vám poskytneme společně s individuálním počátečním zvýhodněním.

 

 

Proč byste nemohli zapomenout na staré časy, kdy jste používali vysokozdvižný vozík poháněný spalovacím motorem nebo museli provádět namáhavou výměnu olověných baterií. Díky maximální účinnosti vyspělé lithium-iontové technologie vyvinuté společností Jungheinrich a nulovým nárokům na údržbu můžete snadno předčit svoji konkurenci.

 

 

Přejděte co nejdříve na naši lithium-iontovou technologii a využijte naše zajímavé nabídky, díky kterým si tuto technologii můžete zakoupit nebo zapůjčit s individuálním počátečním zvýhodněním.

Nabídka na přechod z vzv se spalovacím motorem

Tato nabídka se vás týká v případě, že v současnosti používáte vozíky poháněné spalovacím motorem a chtěli byste elektrifikovat svůj strojový park tak, abyste jej mohli používat ve vnitřním i venkovním prostředí. Proč by to však mělo být na úkor výkonu?

 

Výměnou za váš stávající vozík s naftovým nebo plynovým motorem vám dodáme – bez ohledu na výrobce nebo značku – náš vozík řady EFG, který je vybaven elektrickým motorem napájeným lithium-iontovou baterií. Je tichý, čistý a vždy připravený k použití – a navíc naprosto bezúdržbový.

 

Přechod se uskutečňuje bez vynaložení jakékoli námahy a podstupování jakéhokoli rizika. Včetně 6měsíční záruky spokojenosti, kterou vám poskytneme společně s individuálním počátečním zvýhodněním.

 

Výhody, které získáte:

 • Vaše budoucnost je v elektrickém pohonu – při vnitřním i venkovním použití.
 • Technologie třífázových střídavých motorů poslední generace zajišťuje dynamičtější jízdní vlastnosti a zvýšenou manipulační kapacitou
 • V podobě lithium-iontových akumulátorů budete používat zdroj energie, který je z dlouhodobého hlediska nejhospodárnější: vždy s plným výkonem, mimořádně krátkými dobami nabíjení a nulovými nároky na údržbu.
 • Záruka 100% spokojenosti společně s nárokem na úplnou přestavbu během prvních 6 měsíců.
 • Záruka na lithium-iontové baterie poskytovaná po dobu 5 let, bez ohledu na počet provozních hodin.
 •  Zajistěte si své individuální počáteční zvýhodnění při nahrazení vysokozdvižných vozíků se spalovacími motory novou technologií. 

 

 

 

Chci nahradit vozík se spalovacím motorem!

Získejte další informace o naší nabídce přechodu, která zahrnuje dvojnásobnou záruku a počáteční zvýhodnění.

Nabídka na přehod z olověných baterií

Stále ještě spoléháte na elektrické vysokozdvižné vozíky s olověnými bateriemi? V takovém případě je právě nyní nejvhodnější doba k přechodu na vyspělou lithium-iontovou technologii. Výměnou za vaše stávající elektrické vozíky s olověnými bateriemi vám dodáme – bez ohledu na výrobce nebo značku – náš vozík řady EFG, který je vybaven elektrickým motorem napájeným z lithium-iontových baterií. Tímto způsobem získáte prospěch v podobě naprosto bezúdržbové lithium-iontové technologie, aniž byste museli vynaložit zvýšené úsilí nebo podstupovat jakékoli riziko. Včetně 6měsíční záruky spokojenosti, kterou vám poskytneme společně s individuálním počátečním zvýhodněním.

 

Výhody, které získáte:

 • Ušetříte čas i peníze: nejsou potřebné žádné výměny baterií ani prostory vyhrazené pro uskladnění olověných baterií, není třeba provádět doplňování vody nebo jakoukoli jinou údržbu.
 • Ušetříte čas i peníze: nejsou potřebné žádné výměny baterií ani prostory vyhrazené pro uskladnění olověných baterií, není třeba provádět doplňování vody nebo jakoukoli jinou údržbu.
 • Vaše vozíky budou nepřetržitě v provozu díky mimořádně rychlému úplnému i dočasnému nabíjení
 • Použití lithium-iontových baterií umožňuje dosažení až o 20 % nižší spotřeby energie a až 3krát delší provozní životnosti.
 • Záruka 100% spokojenosti společně s nárokem na úplnou přestavbu zpět během prvních 6 měsíců.
 • Záruka na lithium-iontové baterie poskytovaná po dobu 5 roků, bez ohledu na počet provozních hodin.
 • Zajistěte si své individuální počáteční zvýhodnění při nahrazení elektrických vozíků s olověnými bateriemi novou technologií.

Chci nahradít vozík s olověnou baterií!

Získejte další informace o naší nabídce, která zahrnuje dvojnásobnou záruku a počáteční zvýhodnění

Nabídka přechodu z EFG s olověnými bateriemi

Používáte v současnosti vozíky Jungheinrich řady EFG s olověnými bateriemi a chtěli byste co nejdříve přejít na naši vyspělou lithium-iontovou technologii? Proč tedy jednoduše neprovedete přestavbu svého strojového parku na napájení z lithium-iontových baterií? Schéma výměny za lithium-iontové baterie Jungheinrich vám tento přechod snadno umožní. Díky shodným velikostem baterií budete moci rychle a bez námahy zvýšit výkon svých vozíků řady EFG. Tímto způsobem získáte prospěch v podobě naprosto bezúdržbové lithium-iontové technologie, aniž byste museli vynaložit zvýšené úsilí nebo podstupovat jakékoli riziko. Včetně 6měsíční záruky spokojenosti, kterou Vám poskytneme společně s individuálním počátečním zvýhodněním.

Výhody, které získáte:

 •  Jednoduché dodatečné vybavení díky shodným velikostem baterií.
 • Ušetříte čas i peníze: nejsou potřebné žádné výměny baterií ani prostory vyhrazené pro uskladnění olověných baterií, není třeba provádět doplňování vody nebo jakoukoli jinou údržbu.
 • Vaše vozíky budou nepřetržitě v provozu díky mimořádně rychlému úplnému i dočasnému nabíjení.
 • Použití lithium-iontových baterií umožňuje dosažení až o 20 % nižší spotřeby energie a až 3krát delší provozní životnosti.
 • Záruka 100% spokojenosti společně s nárokem na úplnou přestavbu během prvních 6 měsíců.
 • Záruka na lithium-iontové baterie poskytovaná po dobu 5 roků, bez ohledu na počet provozních hodin.
 • Zajistěte si své individuální počáteční zvýhodnění při nahrazení olověných baterií novou technologií.

Chci vyměnit baterie u svých EFG vozíků

Získejte další informace o naší nabídce, která zahrnuje dvojnásobnou záruku a počáteční zvýhodnění