2smeny

Větší vytrvalost.
Větší výkon.
16 hodin na jedno nabití baterie.

Dvojnásobná síla bez knockoutu!

Dvě směny – jedna baterie. Zaručeně.

Kdo vydrží déle, vyhrává. Nejen v ringu. Abyste se do toho mohli pořádně opřít, nestačí jen síla, ale i vytrvalost. S technologií 2Shifts1Charge vydrží Vaše vozíky dvě směny v kuse, bez nutnosti výměny či dobití baterie. Ušetříte drahocenný čas, energii a zároveň snížíte provozní náklady. Jak? Například s naším novým synchronním reluktančním motorem, který v sobě kombinuje výhody synchronních motorů - vysokou výkonnost a energetickou efektivitu - a výhody střídavých asynchronních motorů - nenáročnost z hlediska nákladů a údržby. Zhruba 93 % energie se přitom přeměňuje na výkon. Energetické ztráty jsou tím pádem poloviční.

2Shifts1Charge. Jen u Jungheinrich.
Jste připraveni na 16 hodinový zátah?

Naši šampióni v ringu.

Vozíky Jungheinrich jsou vybaveny vysoce efektivní řídicí technikou, nejmodernější technologií motoru a mimořádně efektivním energetickým managementem. Vaše vozíky tak mají zaručený 16 hodinový provoz na plný plyn.

Vytrvalost a efektivita v ringu vítězí.

Efektivita vyhrává: Nabíjení Vašich baterií mezi dvěma směnami může zkrátit jejich životnost na polovinu. S technologií 2Shifts1Charge je Vaše baterie v kondici celých 16 hodin.

16 hodin v kuse. Zaručeně.

Díky maximální energetické efektivitě vydrží Vaše vozíky dvě směny v kuse při plném nasazení. Na to Vám poskytneme smluvní záruku na pět let.

Úspora až 50 % nákladů.

Výměna baterie není jen časově náročná. S technologií 2Shifts1Charge na bateriích ušetříte až 4 000 Euro! Kromě toho Vám odpadnou náklady na vodu, výměnnou stanici a čištění baterií.

Vozíky

Vozíky se zárukou na technologii 2Shifts1Charge

Kontakt

Máte dotazy či potřebujete další informace?

Ring volný pro 2Shifts1Charge!

Samotná síla v ringu nestačí. Kdo chce zvítězit, potřebuje notnou dávku vytrvalosti. S technologií 2Shifts1Charge od Jungheinrich zvládnou Vaše vozíky dvě směny v kuse. Bez přerušení. Zaručeně. Připravte se!