AGV regálový zakladač ETXa

Flexibilní automatizace na základě inovativní techniky vozíků ETX Jungheinrich

Obrázek zvětšíte kurzorem myši

Zaslat online poptávku

Základní vlastnosti

  • Různé druhy provozních režimů
  • Využití technických předností osvědčeného základního vozíku
  • Použití i ve skladech s výškovými regály
  • Automatizace po krocích
  • Optimální výkon při zakládání a vykládání
  • Obratný v zatáčkách

Flexibilita navzdory automatizaci! Díky možnosti přepínání mezi manuálním, poloautomatickým nebo automatickým režimem jste vybaveni pro každé použití. Možná je také postupná automatizace jednotlivých funkcí skladu.
Jako základní vozík pro automatizaci se díky celé řadě technických výhod osvědčil vysokozdvižný zakládací vozík Jungheinrich typu ETX. Inovativní technika tvoří základ hospodárného využití. V popředí přitom stojí optimální výkon zakládání a vykládání, který je zároveň předpokladem úspěšné automatizace.

Přehled výhod

  • Vlastnosti
  • Vaše výhody
  • Použití

Zobrazit detaily výhod

Detaily výhod

Vlastnosti

Základem automatizace je osvědčený regálový zakladač typu ETX. Četná standardní volitelná příslušenství, která jsou pro tento typ vozíku k dispozici, jako je například on-board nabíjení, různé prostředky pro uchopení břemene (teleskopické vidle nebo vidle s otáčecím mechanizmem) atd. lze tak používat i v automatickém provozu. Další komponenty jako např. řídicí počítač pro automatiku, systémy pro citlivé polohování, řízení jízdy v zatáčkách a kontrola centrování a obrysů břemene umožňují plnou automatizaci. Prostřednictvím WiFi techniky komunikuje vozík ETXa s nadřazenými systémy pro navádění a řídicími systémy. Díky spolehlivé technice indukčního vedení, kterou je vybaven již základní vozík, může ve skladu vozík ETXa bezpečně pojíždět kdykoli a kdekoli.

Použití

Vozík ETXa využívá vlastností a předností základního vozíku typu ETX - regálového zakladače Jungheinrich s bočním řízením (man-down). Automatizace stávajících výškových regálů je proto v zásadě stejně dobře možná jako u nových skladů. Provést lze i dodatečnou automatizaci vozíků, které jsou již v provozu.
Pokud je sklad od počátku plánován jako plně automatický, skýtá man-down ETXa oproti příbuzné man-up variantě výhody - odpadnutím zvedací kabiny řidiče a s tím souvisejícím snížením hmotnosti šetříte energii.

Vaše výhody

Flexibilní použití díky přepínání mezi ručním, poloautomatickým a automatickým režimem. Profitujete z četných výhod základního vozíku. Automatizaci je možno provádět ve více stupních, což umožňuje „testovací fáze“ a flexibilitu při plánování Vašeho budgetu a optimalizaci nákladů.
Oproti čistě ručnímu režimu je opotřebení minimální.
Díky své obratnosti při jízdě v zatáčkách dosáhne Jungheinrich vozík ETXa do jakéhokoli místa výškového regálu.
I u stávajícího regálového systému oceníte u vozíku ETXa výhody automatizace.

Zaslat online poptávku

Online dotaz

Kontaktujte nás

Máte dotaz k našim produktům nebo
službám? Zašlete nám svůj dotaz!
Dále

Newsletter přihlášení