AGV regálový zakladač EKXa

Flexibilní automatizace na základě inovativní techniky vozíků EKX Jungheinrich

Obrázek zvětšíte kurzorem myši

Zaslat online poptávku

Základní vlastnosti

  • Různé druhy provozních režimů
  • Využití technických předností osvědčeného základního vozíku
  • Použití i ve skladech s výškovými regály
  • Automatizace po krocích
  • Optimální výkon při zakládání a vykládání
  • Obratný v zatáčkách

Flexibilita navzdory automatizaci! Díky možnosti přepínání mezi manuálním, poloautomatickým nebo automatickým režimem jste vybaveni pro každé použití. Možná je také postupná automatizace jednotlivých funkcí skladu.
Jako základní vozík pro automatizaci se osvědčil vysokozdvižný zakládací vozík Jungheinrich typu EKX, zosobňující celou řadu technických výhod tohoto typu vozíků. Inovativní technika tvoří základ hospodárného využití. V popředí přitom stojí optimální výkon zakládání a vykládání, který je zároveň předpokladem úspěšné automatizace.

Přehled výhod

  • Vlastnosti
  • Vaše výhody
  • Použití

Zobrazit detaily výhod

Detaily výhod

Vlastnosti

Základem automatizace je osvědčený regálový zakladač typu EKX. Četná standardní volitelná příslušenství, která jsou pro tento typ vozíku k dispozici, jako je například on-board nabíjení, různé prostředky pro uchopení břemene (teleskopické vidle nebo vidle s otáčecím mechanizmem) atd. lze tak používat i v automatickém provozu. Další komponenty jako např. řídicí počítač pro automatiku, systémy pro citlivé polohování, řízení jízdy v zatáčkách a kontrola centrování a obrysů břemene umožňují plnou automatizaci. Prostřednictvím WiFi techniky komunikuje vozík EKXa s nadřazenými systémy pro navádění a řídicími systémy. Díky spolehlivé technice indukčního vedení, kterou je vybaven již základní vozík, může vozík EKXa bezpečně ve skladu kdekoli a kdykoli jezdit.

Použití

Vozík EKXa využívá vlastností a předností základního vozíku typu EKX - regálového zakladače Jungheinrich (man-up). Automatizace stávajících výškových regálů je proto v zásadě stejně dobře možná jako u nových skladů. Provést lze i dodatečnou automatizaci vozíků, které jsou již v provozu.

Vaše výhody

Výhody varianty automatizace regálových zakladačů man-up oceníte především u stupňovitě prováděné automatizace (např. dočasného provozu pomocí Jungheinrich navigace skladu) a u obzvlášť vysokých regálových konstrukcí. Během ručně ovládaných pojezdů je s tímto systémem řidič neustále „na výši“.

Zaslat online poptávku

Online dotaz

Kontaktujte nás

Máte dotaz k našim produktům nebo
službám? Zašlete nám svůj dotaz!
Dále

Newsletter přihlášení