Automatizovaný sklad s vysokými regály

Typ ETXa / EKXa

Flexibilita navzdory automatizaci

Obrázek zvětšíte kurzorem myši

Zaslat online poptávku

Základní vlastnosti

 • Flexibilní použití
 • Vysoká užitnost celého systému
 • Více svobody při plánování
 • Maximální modulárnost

Flexibilita navzdory automatizaci! S automatickými regálovými zakladači EKXa a ETXa společnosti Jungheinrich jako hlavním článkem tohoto skladového systému se svému cíli výrazně přiblížíte.
Díky možnosti přepínání mezi manuálním, poloautomatickým nebo automatickým režimem jste vybaveni pro každé použití. Možná je také postupná automatizace jednotlivých funkcí skladu. Prostředí regálových zakladačů EKXa a ETXa tvoří standardní prvky jako regály, přepravní technika pro regálové předpolí, bezpečnostní systém, systém navádění, resp. Transport Manager a systém správy skladu (Warehouse Management System, WMS). Vysoká modularita tohoto systému Vám zajišťuje velkou svobodu při plánování Vaší topologie skladu, vysokou celkovou disponibilitu systému a řešení optimalizovatelné podle Vašich specifických potřeb.

Přehled výhod

 • Vlastnosti
 • Vaše výhody
 • Použití

Zobrazit detaily výhod

Detaily výhod

Vlastnosti

Základ tohoto automatického systému tvoří automatické regálové zakladače typu EKXa (man-up) a ETXa (man-down). Za provozu jsou zakladače prostřednictvím WiFi a indukčního vedení neustále v kontaktu s nadřazeným systémem navádění a bezpečnostním systémem. Využijete-li Jungheinrich Warehouse Control System (WCS) jako systém pro navádění či „Transport Manager“, je možné dosáhnout při použití většího počtu regálových zakladačů v rámci jednoho regálového systému optimálních podmínek pro realizaci přepravních úkolů. Topologii skladu určuje i nadále regál a přepravní technika v regálovém předpolí. Poslední jmenovaná může být provedena buď jako běžná přepravní technika i jako bezobslužný přepravní systém jako je např. Jungheinrich Auto Pallet Mover (APM).

Použití

Automatické regálové zakladače ETXa a EKXa využívají vlastností a předností základních vozíků typu ETX a EKX. Automatizace stávajících výškových regálů je proto v zásadě stejně dobře možná jako u nových skladů. Provést lze i dodatečnou automatizaci vozíků, které jsou již ve skladu v provozu.
Díky své obratnosti při jízdě v zatáčkách jsou naše automatické regálové zakladače schopny pružně obsluhovat více uliček a lze je hospodárně použít i v případě, kdy je při poměrně značném objemu skladu dosahováno poměrně nízkého výkonu zakládání a vykládání nebo pokud se vyskytují nestejnoměrnosti v topologii skladu.

Vaše výhody

Automatizaci je možno provádět ve více stupních, což umožňuje „“ „testovací fáze“a flexibilitu při plánování Vašeho budgetu a optimalizaci nákladů.
To Vám přináší větší volnost a menší náročnost při plánování Vaší topologie skladu oproti běžné technice obsluhy regálových systémů.
Právě při omezené výšce budovy nabízejí sklady využívající automatické regálové zakladače vyšší kapacitu než běžná řešení obsluhy regálových systémů. Pokud je nasazeno více vozíků, může každý vozík manipulovat ve všech uličkách. V případě výpadku jednoho vozíku může jiný vozík převzít jeho úlohy, obsluha skladu se tedy nepřeruší a celková disponibilita stoupá.
Možnost úpravy: Pokud dojde ke změně Vašich požadavků na výkon, lze podle infrastruktury skladu použít další automatické vozíky.

Zaslat online poptávku

Online dotaz

Kontaktujte nás

Máte dotaz k našim produktům nebo
službám? Zašlete nám svůj dotaz!
Dále

Newsletter přihlášení
E-SHOP
 • Zvedací stoly
  pro práci bez namáhání zad
  pro práci bez namáhání zad

  v nabídce různé druhy

  cena od Kč 7.811,- Navštívit E-SHOP

 • Dílenské vozíky
  100% výsuv zásuvek
  100% výsuv zásuvek

  Bezpečné skladování nářadí

  od Kč 7 700,- Navštívit E-SHOP

 • Policové regály
  nabídka různých rozměrů
  nabídka různých rozměrů

  Nakupujte nyní nově v našem e-shopu

  od Kč 820,- Navštívit E-SHOP

 • Paletové vozíky Ameise
  pro univezrální, každodenní použití
  pro univezrální, každodenní použití

  Robustní vozík s dlouhou životností

  cena od Kč 8.595,- Navštívit E-SHOP

 • Zametač Steinbock
  pro vnitřní i venkovní prostory
  pro vnitřní i venkovní prostory

  Nakupujte v našem e-shopu!

  cena od Kč 12.003,- Navštívit E-SHOP