AGV nízkozdvižný vozík ERE 225a

Automatizovaný paletový vozík (APM) - nízkozdvižný vozík vedený ojí (2.500 kg)

Automatické, bezpečné a procesně spolehlivé zpracování rutinních úkolů

Obrázek zvětšíte kurzorem myši

Zaslat online poptávku

Základní vlastnosti

Zdvih (standardní zdvihové zařízení)
od 122 do 122 mm
Nosnost / náklad
od 2,50 do 2,50 t
 • Optimalizované přepravní cesty díky řízení tras.
 • Krátká doba návratnosti
 • Eliminace chybných vykládek
 • Používání stávajících tras
 • Vysoká nosnost

Zobrazit další vlastnosti

Další vlastnosti

Vozík ERE 225a představuje bezpilotní přepravní systém, jehož základem je náš sériový vozík. Osvědčená strojní technika se zde kloubí s precizním navigačním systémem a rozsáhlým bezpečnostním balíčkem. Tímto způsobem se dosahuje maximální spolehlivosti a bezpečnosti.
Ať už v čistě automatizovaných skladech či ve smíšením provozu je vozík ERE 225a pro celou řadu použití tím správným řešením. Při plánování nového skladu, při plánovaném zvýšení výkonnosti či při optimalizaci skladu poslouží vozík ERE 225a k optimalizaci vašich procesů jako výborný pomocník. Díky navigaci založené na laserové technice nevyžaduje orientace vozíku ERE 225a žádné úpravy podlahy. Navigace probíhá výhradně pomocí reflektorových panelů, které jsou instalované na vhodných objektech jako například regálech, stěnách nebo sloupech.
Využitím výhod vozíku ERE 225a zlepšíte průběh vašich pracovních procesů. Díky automatickému provádění standardních přepravních úkolů ušetří zaměstnanci více času na speciální přepravu a jiné organizační a logistické úkoly.
Systém Auto Pallet Mover lze napojit na náš Warehouse Management System (Jungheinrich WMS) nebo jiný systém řízení skladu, který je k dispozici. Naše logistické rozhraní přitom zajišťuje komunikaci přes rozhraní s nejrůznějšími částmi zařízení jako např. dopravní technikou nebo různými bránami. Možné je také stand alone řešení realizované pomocí tlačítek a/nebo snímačů.
Modulární struktura systému vytváří nejlepší předpoklady pro flexibilní a rychlou reakci na vaše procesy a použití vozíku podle vašich požadavků.

Přehled výhod

 • Vyspělý standardní vozík jako základ
 • Integrace do stávajícího systému
 • Precizní manipulace s břemeny
 • Celá řada dalších možností použití
 • Optimalizované trasy
 • Optická indikace stavu v řídicím pracovišti
 • Přeprava jedné nebo více palet

Zobrazit detaily výhod

Detaily výhod

Vyspělý standardní vozík jako základ

Základem vozíku ERE 225a je elektrický nízkozdvižný vozík ERE 225. Doplněním o rozsáhlý bezpečnostní balíček a automatizační a navigační komponenty typické pro systém APM se z našeho standardního vozíku stává ERE 225a.
Vedle vysoké výkonnosti a osvědčené spolehlivosti standardních vozíků má vozík ERE 225a i jejich speciální výhody:

 • Technika střídavého proudu.
 • Vysoká nosnost (až 2,5 t).
 • Robustní provedení.
 • Kompaktní design.
Optimalizované trasy

O optimalizaci tras se stará transport manager. Ale i individuální přizpůsobení tras vašim konkrétním požadavkům není problém. Podle toho lze „nastavit“ i jednotlivé strategie zpracování objednávky.

Integrace do stávajícího systému

Naše logistické rozhraní umožňuje snadnou integraci do stávajícího systému. Snadná realizace napojení na standardní systém WLAN a stávající Warehouse management systém.
ERE 225a lze používat pomocí tlačítek a/nebo snímačů i jako stand alone řešení.

Optická indikace stavu v řídicím pracovišti

Veškeré informace týkající se vozíků ERE 225a jsou zobrazovány v layoutu skladu. Lze si tak rychle udělat přesný obrázek o stavu přepravních úkolů. Kromě toho je možné zadat prioritní úkoly a zpracovávat je v příslušném pořadí.

Precizní manipulace s břemeny

Vozík ERE 225a se v objektu spolehlivě orientuje díky navigačnímu systému založenému na laserové technice. Na milimetr přesná manipulace s břemeny na definovaných místech pro nakládání a vykládání zboží je možná díky vysokému stupni preciznosti. Vozík ERE 225a najíždí podlahová místa pro nakládání a vykládání zboží v objektu, blokové sklady a flexibilní segmenty podle vašich požadavků.

Přeprava jedné nebo více palet

Přepravovat lze těžká břemena s maximální hmotností 2,5 t. Volitelně je navíc možné vybavit vozík ERE 225a dlouhými vidlemi pro přepravu více palet. Za tímto účelem vyhodnotí odborníci APM trasy v objektu a zajistí tak snadnou integraci těchto vozíků do stávající infrastruktury.

Celá řada dalších možností použití

Vozík ERE 225a nabízí další četná volitelná vybavení, doplnitelná podle vašich konkrétních potřeb:

 • Skener čárového kódu.
 • Plošný skener k detekci překážek na trase.
 • Snímače konce vidlí k identifikaci prasknutí palety.

Zaslat online poptávku

Online dotaz

Kontaktujte nás

Máte dotaz k našim produktům nebo
službám? Zašlete nám svůj dotaz!
Dále

Newsletter přihlášení